Aluminiowe rolety zewnętrzne Bydgoszcz

Dom powinien być dla każdej osoby miejscem, w którym można zachować poczucie prywatności, a także bezpieczeństwa, również podczas wyjazdów i dłuższej nieobecności. Z tego względu warto wykorzystać wszystkie opcje, które pozwolą odpowiednio zabezpieczyć swoją własność. Jednym z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę są aluminiowe rolety zewnętrzne. Są one wykonane z bardzo solidnych materiałów, a w tym z komponentów dostarczanych przez jednego ze sprawdzonych i bardzo cenionych producentów, czyli ALUPROF.

Poza większym poczuciem bezpieczeństwa, a także prywatnością, którą oferują sprzedawane przez nas rolety zewnętrzne aluminiowe, ich ogromną zaletą jest dodatkowa ochrona przed hałasem, promieniami słonecznymi czy zimnem. Dobra izolacyjność dźwiękowa pozwala cieszyć się komfortem i spokojem we własnej przestrzeni, nawet mimo koszenia trawy przez sąsiadów lub ulokowania domu blisko szkoły podstawowej i boiska dla dzieci. Ze względu na to, że dzięki ich zamontowaniu można liczyć na większy komfort cieplny w przestrzeni, zimą możliwe jest także ograniczenie kosztów ogrzewania. Latem natomiast, gdy doskwierają wysokie temperatury, dzięki roletom aluminiowym zewnętrznym mieszkanie nie nagrzewa się w tak dużym stopniu.

Rolety aluminiowe zewnętrzne – zastosowaliśmy sprawdzone rozwiązania

Komfortowe użytkowanej przestrzeni jest najważniejsze, dlatego w naszej firmie stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które je zwiększają. Jednym z nich są dodatkowe moskitiery, które pozwalają zabezpieczyć wnętrze budynku przed insektami. Dzięki temu można swobodnie otwierać okno i cieszyć się dostępem świeżego powietrza bez strachu o nieproszonych gości. Poza tym nasze systemy mogą być sterowane ręcznie lub przy pomocy silnika na przełącznik czy pilota. To sprawia, że można je dobrać do indywidualnych preferencji i potrzeb klienta.

Rolety zewnętrzne dostępne w naszej ofercie

W naszej firmie dbamy o to, aby dostarczać szeroki wybór modeli, dzięki któremu klienci będą mogli wybrać ten najlepszy dla siebie. Mamy tu aluminiowe rolety zewnętrzne adaptacyjne, podtynkowe i zintegrowane z oknem. Są one przeznaczone do nieco innych miejsc. Te pierwsze doskonale sprawdzą się w istniejących budynkach. Mogą być zamontowane na murze lub we wnęce okiennej. Drugie są przeznaczone do montowania do ramy okiennej podczas budowy domu, a dokładniej na etapie stanu surowego. Ostatnie z nich montuje się wtedy, gdy budynek jest na etapie stanu surowego otwartego. Najpierw przykręca się do okna, a później montuje do wnęki okiennej.

Rolety Zewnętrzne Adaptacyjne

Rolety adaptacyjne montowane są na bydynkach już istniejących, na murze lub we wnęce okiennej. Ich zastosowanie nie wymaga żadnej ingerencji w obecny stan budynku, dlatego mogą być stosowane w dowolnym momencie.

Skrzynka roletowa umieszczona jest na metalowych prowadnicach i przymocowana jest do muru lub ościeżnicy. Skrzynka dostępna jest jest w 3 kształtach: 45 stopni, okrągła i półokrągła.

Rolety zewnętrzne adaptacyjne mogą być sterowane ręcznie, za pomocą silnika lub sprężyny.

Rolety podnoszone ręcznie można przerobić na podnoszone za pomocą silnika na przełącznik lub pilota.

Rolety Podtynkowe

Rolety podtynkowe powinny być montowane na etapie budowy domu (stan surowy z zamontowanymi oknami) - montaż rolet do ramy okiennej, skrzynka ponad okno, sterowanie ręczne, silnik, sprężyna. Rolety te są eleganckie i dyskretne, ponieważ skrzynka roletowa jest zupełnie niewidoczna.

W przypadku rolet podtynkowych konieczne jest docieplenie nadproży oraz okna dokładnie zlicowane z murem. Firma Garda w razie braku spełnienia powyższych wymogów proponuje inne rozwiązania, które jednak podwyższają koszty.

Rolety podtynkowe można zamontować do istniejącego obiektu, jednak styropian musi mieć odpowiednią grubość i wiąże się to z koniecznością jego wycinania.

Rolety podnoszone ręcznie można przerobić na podnoszone za pomocą silnika na przełącznik lub pilota.

Rolety Zintegrowane z oknem

Rolety OPOTERM przykręca się do okna i wraz z oknem montuje się do wnęki okiennej (stan surowy otwarty). Roleta posiada skrzynkę plastikową, ze skrzynką otwieraną od wewnątrz pomieszczenia od dołu, tył zabudowany rygipsem.

Wysokości skrzynki w zależności od średnicy nawoju - skrzynka SKT 230/170, 230/210, 230/240

Skrzynka SKT 230/170 uzyskała współczynnik Usb = 0,73 w/(m,k).

Rolety zintegrowane z oknem mogą być sterowane ręcznie, za pomocą silnika lub sprężyny.

Rolety podnoszone ręcznie można przerobić na podnoszone za pomocą silnika na przełącznik lub pilota.

Możliwość indywidualnej konfiguracji

Nasze rolety zewnętrzne możesz dospasować do swoich wymagań - w pełni indywidualna konfiguracja.

wybór koloru

wybór rozmaru lameli
39mm, 43mm, 52mm, 77mm

wybór kształtu kasetonu
kątowa 45st, okrągła, półokrągła

wybór sterowania roletami
taśmy, sznurka, silnika, sprężyny

możliwość wykonania wielu rolet w jednej skrzynce

rodzaj montażu: rama okna, na mur, na styropian do 150mm

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania względem aluminiowych rolet zewnętrznych. W związku z tym zadbaliśmy o możliwość indywidualnej konfiguracji najlepszych rozwiązań przez klientów. Wybór dotyczy nie tylko koloru produktów. Mamy m.in. cztery rozmiary lameli, takie jak: 39 MM, 43 MM, 52 MM czy 77 MM. Umożliwiamy także wybór kształtu kasetonu. Dostępne jest opcja kątowa 45ST, okrągła lub półokrągła. Nasi klienci mają również zapewnioną swobodę wyboru sposobu sterowania roletami. Jesteśmy w stanie wykonać także wiele rolet w jednej skrzynce i zrealizować montaż w preferowany sposób (rama okna, mur, styropian).

Renowacja i modernizacja rolet zewnętrznych

Często w roletach używanych przez wiele lat lub uszkodzonych mechanicznie, po wymianie pancerza lub lameli uszkodzonych, roleta uzyskuje pełną sprawność przy niedużych kosztach.

Do rolet podnoszonych ręcznie firma Garda montuje silniki sterowane pilotem (bez kucia ścian).

Co jeszcze zapewnia firma Garda?

Nasze przedsiębiorstwo działające w Bydgoszczy, poza szeroką ofertą aluminiowych rolet zewnętrznych oferuje także przeprowadzenie profesjonalnego pomiaru, na który można się umówić, pozostawiając dane w naszym formularzu. Oddzwonimy i wtedy wspólnie uzgodnimy najlepszy termin. Ze względu na to, że do każdego klienta podchodzimy w sposób kompleksowy, oferujemy również fachowy montaż tych elementów aluminiowych zewnętrznych, który pozwoli cieszyć się estetycznym i trwałym efektem. Dzięki temu, że realizujemy nasze prace od A do Z, możemy wziąć pełną odpowiedzialność za stan końcowy i dołożyć wszelkich starań, aby był on satysfakcjonujący.

Poza tym prowadzimy także serwis po sprzedaży, więc klienci mogą do nas dzwonić wtedy, gdy pojawią się jakiekolwiek problemy. Dzięki temu rolety aluminiowe zewnętrzne będą działać dokładnie tak, jak dawniej. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów naszej oferty.

UMÓW SIĘ NA POMIAR
i uzyskaj wycenę swojej inwestycji!

Wystarczy, że podasz nr telefonu oraz miejscowość, gdzie znajduje się inwestycja, a oddzwonimy i umówimy dogodny dla Ciebie termin.


Zapraszamy do współpracy firmy monterskie, producentów okien, dealerów.